Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Огляд маршрутизатора Mikrotik RB5009UPr+S+IN фото

MikroTik RB5009UPr+S+IN - це нова версія затребуваного надпотужного маршрутизатора із серії RB5009. Новий девайс ідеально підходить як для інтернет-провайдерів малої та середньої величини, так і для реалізації мережевих проектів офісів будь-якого розміру. Він має високу продуктивність, гнучкість, надійність і безліч варіантів харчування. У цьому огляді ми розглянемо основні характеристики, функції та переваги цього пристрою.

Характеристики RB5009UPr+S+IN

MikroTik RB5009UPr+S+IN має такі технічні характеристики:

 • Процесор: Marvell Armada 7040 88F7040, 4 ядра, 1.4 ГГц
 • Оперативна пам'ять: 1 ГБ DDR4
 • Постійна пам'ять: 1 ГБ NAND
 • Ethernet: 7 портів 10/100/1000 Мбіт/с із підтримкою PoE-in та PoE-out (802.3af/at), 1 порт 2.5 Гбіт/с із підтримкою PoE-in та PoE-out (802.3af/at)
 • SFP+: 1 слот 10 Гбіт/с
 • USB: 1 порт USB 3.0 тип A
 • Живлення: DC jack (24 – 57 В), PoE-in (24 – 57 В), 2-pin terminal (24 – 57 В), загальна потужність на виході PoE-out до 130 Вт
 • Розміри: 444 x 148 x 47 мм
 • Вага: 950 г
 • Рівень ліцензії RouterOS: Level 5

Огляд маршрутизатора Mikrotik RB5009UPr+S+IN - фото №2

Функції RB5009UPr+S+IN

MikroTik RB5009UPr+S+IN підтримує всі основні функції операційної системи RouterOS, такі як:

 • Маршрутизація: статична, динамічна (RIP, OSPF, BGP та інших.), політика маршрутизації (PBR), VRF, MPLS, VPN (IPsec, L2TP, PPTP, SSTP, OVPN та інших.)
 • Комутація: VLAN, Q-in-Q, MSTP, RSTP, IGMP snooping, port mirroring, bonding, bridge firewall та ін.
 • Безпека: firewall, NAT, port forwarding, port knocking, IPSec hardware acceleration та інших.
 • Управління: Webfig, Winbox, SSH, Telnet, API, SNMP та ін.
 • Моніторинг: Netwatch, Traffic Monitor, Torch, Ping, Traceroute та ін.
 • Сервіси: DHCP, DNS, NTP, UPnP, CAPsMAN та ін.

Однак найголовнішою особливістю цього маршрутизатора є його підтримка PoE-in та PoE-out на всіх восьми Ethernet портах. Це дозволяє живити сам пристрій від будь-якого з цих портів або інших джерел живлення (DC jack або 2-pin terminal), а також живити інші пристрої від цих портів. Кожен порт PoE-out може подавати до 25 Вт потужності. Усі об'єднані порти мають обмеження 130 Вт.

У цьому маршрутизатор має інтелектуальну систему резервування живлення. У разі виникнення проблеми з одним із джерел живлення маршрутизатор автоматично перемикається на інше джерело з найвищою напругою. Це забезпечує безперервну роботу пристрою та підключених до нього пристроїв. За потреби можна вручну вказати максимально доступну потужність від існуючих джерел живлення.

Огляд маршрутизатора Mikrotik RB5009UPr+S+IN - фото №3

Переваги RB5009UPr+S+IN

MikroTik RB5009UPr+S+IN має ряд переваг перед іншими маршрутизаторами, такими як:

 • Висока продуктивність: маршрутизатор оснащений потужним чотириядерним процесором, 1 ГБ оперативної пам'яті та 1 ГБ фізичної пам'яті, що дозволяє обробляти великий обсяг трафіку і запускати різні складні сервіси. Маршрутизатор також підтримує апаратне прискорення IPsec, що підвищує швидкість та безпеку VPN-з'єднань.
 • Гнучкість: маршрутизатор має різні порти для підключення різних пристроїв. Він підтримує Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet та 10 Gigabit SFP+ для підключень оптоволоконним кабелем. Він також має повноцінний порт USB 3.0 для підключення зовнішніх накопичувачів чи модемів.
 • Надійність: у маршрутизаторі вбудована інтелектуальна система резервування живлення, яка забезпечує безперервну роботу девайсу та підключених до нього пристроїв у разі збою одного із джерел живлення. Маршрутизатор також має високий рівень захисту від перегріву, перенапруги та короткого замикання.
 • Економічність: функція PoE-in та PoE-out використовується на всіх восьми Ethernet портах маршрутизатора, що дозволяє скоротити витрати на додаткові блоки живлення та кабелі для підключення інших пристроїв. Маршрутизатор також має низьке енергоспоживання та високу енергоефективність.
 • Міцність: RB5009 має потужний корпус із металу.

Іншою незаперечною перевагою RB5009 є його розміри. Ви з легкістю можете встановити одночасно чотири таких девайси в 1U роз'єм серверної стійки.

Висновок

MikroTik RB5009UPr+S+IN має всі переваги попередніх моделей: швидкість, потужність та витривалість та доповнений новими функціями та можливостями. Він ідеально закриває потреби малих та середніх інтернет-провайдерів, і також чудово підходить для реалізації проектів із побудови мережі офісу будь-яких розмірів.

Маршрутизатор має високу продуктивність, гнучкість, надійність і безліч варіантів живлення. Він підтримує всі основні функції операційної системи RouterOS, а також має унікальну функцію PoE-in та PoE-out на всіх восьми портах Ethernet. Це дозволяє живити пристрій від будь-якого з цих портів або від інших джерел живлення, а також живити інші пристрої. При цьому маршрутизатор має інтелектуальну систему резервування живлення, яка забезпечує безперервну роботу девайсу та підключених до нього пристроїв у разі збою одного із джерел живлення.

Якщо ви шукаєте потужний, гнучкий, надійний та економічний маршрутизатор, то MikroTik RB5009UPr+S+IN – це відмінний вибір для вас. Він поєднує у собі всі необхідні функції та можливості для забезпечення якісного та стабільного інтернет-з'єднання для ваших клієнтів та співробітників. Ви можете придбати його за доступною ціною на офіційному сайті MikroTik або у авторизованих дилерів.

А встановлення, налаштування та підключення цього або іншого маршрутизатора можуть забезпечити наші фахівці в рамках послуги монтаж та налаштування СКС.

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2023 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи