Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Налаштування HotSpot фото

Для залучення більшої кількості клієнтів у ресторанах, кафе та інших громадських місцях дуже часто використовується безкоштовний доступ до мережі Інтернет по Wi-Fi. Якщо ви захочете, щоб клієнти або відвідувачі у своєму браузері спочатку бачили рекламну сторінку Вашого закладу, ми допоможемо це зробити.

Така послуга, як налаштування HotSpot в Mikrotik для Wi-Fi зони в людних місцях на сьогоднішній день стає все більш популярною через свою ефективність в рекламному середовищі. Відвідувачі користуються безкоштовним доступом до Інтернету, а власники бізнесу гарантовано рекламують свої послуги та товари на стартовій сторінці Інтернет-браузера будь-якого пристрою, що має можливість підключатися до мережі Wi-Fi.

Компанія NIT-services надає послуги з налаштування HotSpot у Mikrotik із створенням стартової html-сторінки з рекламною інформацією замовника.

Що входить до послуг налаштування HotSpot на MikroTik з показом реклами:

  1. Обговорення потреб замовника (рекламодавця)
  2. Замовлення необхідного обладнання
  3. Створення рекламної html - сторінки (інтернет-сторінка з банером/ами рекламодавця/ю або іншою інформацією від власників закладу)
  4. Налаштування обладнання, встановлення рекламної сторінки
  5. Тестове підключення до мережі, перегляд результатів
  6. Заключний етап - підписання акта про виконану роботу

Інформацію щодо вартості та деталей надання цієї послуги уточнюйте у наших менеджерів за контактними телефонами.

Дякуємо за звернення!

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку