Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68

Компанія «NIT – services» - компанія, що динамічно розвивається і пропонує всі види IT-послуг у м. Києві для підприємств малого та середнього бізнесу.

Ми пропонуємо абонентське обслуговування, яке включає необмежену кількість виїздів фахівців до офісу замовника, індивідуальний підхід до кожного клієнта,  консультування замовника з будь-яких питань, пов'язаних з офісною комп'ютерною технікою, мережевим обладнанням та іншими засобами зв'язку. Наші клієнти отримують значні знижки на нове мережеве обладнання, безкоштовну доставку та інсталяцію. З нами Ваш офіс працюватиме, як швейцарський годинник!

Перелік послуг нашої компанії:
 • ІТ-аутсорсинг офісів. Абонентське обслуговування офісних комп'ютерів, а також серверів, віддалене адміністрування та постійна технічна підтримка співробітників Вашої компанії. Вартість абонентського обслуговування комп'ютерів Ви знайдете у розділі «Тарифи».
 • Обслуговування серверів. Ми надаємо якісні послуги зі збирання, настроювання, монтажу та обслуговування серверних станцій в офісі замовника або віддалено. Платформи: Windows чи Unix. Вартість обслуговування обумовлюється індивідуально.
 • Монтаж СКС. Проектування та будівництво структурованої кабельної системи, локальної мережі (ЛВС) в офісних приміщеннях, приміщеннях підприємств. Монтаж мережевих розеток, кабельних трас, серверних стійок, комутаційних шаф та антивандальних ящиків, монтаж, налаштування пасивного та активного мережевого обладнання (роутерів, Wi-Fi – роутерів, комутаторів). Гарантія до 20 років.
 • Налаштування IP-телефонії. Встановлення та налаштування сервера IP-телефонії на базі Asterisk. На сьогоднішній день - одна з найпопулярніших послуг через простоту та дешевизну рішення. За допомогою IP-АТС доступні такі послуги, як налаштування голосового вітання, меню підказок IVR, а також вивчення ефективності роботи цілого центру. Вартість обслуговування IP-телефонії доступна. Ви також можете ознайомитися з ціною послуги налаштування Asterisk у таблиці цін на сторінці.
 • Налаштування HotSpot. Доступ до Інтернету через Wi-Fi після перегляду реклами.Популярна послуга серед власників ресторанів, кафе та просто в громадських місцях, де є можливість безкоштовно використовувати доступ до Інтернету по Wi-Fi. Кожен відвідувач перед входом до Інтернету переглядає рекламну сторінку закладу, в якому знаходиться, або інших рекламодавців.
 • Налаштування та обслуговування відеоспостереження. Включає проектування, монтаж, а також подальше обслуговування систем відеоспостереження у Києві та області. Замовити монтаж відеоспостереження в Києві недорого для офісу, магазину або приватного будинку Ви можете на сторінці замовлення або зателефонувавши нам в офіс.
 • Створення сайтів. Виготовлення промо-сторінок, сайтів-візиток, корпоративних сайтів, сайтів-каталогів та інтернет-магазинів для бізнесу та приватних осіб. Процес створення сайту проходить у суворо обговорені терміни, та дотримуючись технічного завдання Замовника. Розробка сайтів під ключ починається із заповненого замовлення на нашому сайті або після спілкування з менеджером компанії з контактних телефонів.

Наші переваги:

 • Професіоналізм. Наші фахівці щороку проходять необхідні тренінги та беруть участь у семінарах, присвячених ІТ-сфері. Співробітники компанії мають багаторічний досвід успішної роботи у сфері ІТ послуг для бізнесу.
 • Повна відповідальність за безперебійність роботи ІТ-інфраструктури Замовника. Ми чітко дотримуємося прописаних умов договору, виконуючи відповідально всі функції та поставлені завдання.
 • Доступна вартість послуг. Цінова політика компанії заснована на стратегії формування вартості послуг в залежності від величини бізнесу, що обслуговується. Наші послуги будуть вигідними як для малобюджетних підприємств, так і для великих корпорацій.
 • Економія на утриманні штатної одиниці. Уклавши договір із нами, підприємства економлять на утриманні штатного системного адміністратора чи навіть цілого IT-відділу.
 • Постійна підтримка користувачів у режимі онлайн. Кожен співробітник організації клієнта забезпечений спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяє йому постійно бути  на зв'язку зі спеціалістами технічної підтримки нашої компанії.
 • Моніторинг та віддалене адміністрування. Всі сервери клієнтів, що обслуговуються, знаходяться під постійним наглядом наших фахівців, що забезпечує стабільність у роботі та безперебійність систем, а віддалене адміністрування ПК співробітників дозволяє вирішувати багато завдань оперативно, без виїзду до офісу клієнта.
 • Безкоштовний IT-аудит підприємства. Всім новим клієнтам нашої компанії надається безкоштовний аудит офісної ІТ-інфраструктури, метою якого є обстеження обладнання, що приймається на обслуговування, а також визначення так званих "слабких місць" і проблемних зон у локальній мережі.

Укладайте договір із N IT-services, концентруйтеся на розвитку свого бізнесу!

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку