Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Оренда серверів фото

Сучасні IT-технології пропонують унікальні можливості, які успішно використовуються для розвитку бізнесу. Але їх ефективне застосування можливе, лише при оптимальній стратегії та тактиці модернізації бізнес-процесів.

Варіанти серверних рішень

Є два шляхи розвитку ситуації:

  1. Організувати власну IT-інфраструктуру;
  2. Орендувати сервери у компанії, яка надає відповідні послуги.

оренда ВПС у ЄвропіПерший шлях означає повну свободу дій щодо всього, що пов'язане з роботою комп'ютерних систем та мереж. Але власник бізнесу має купити техніку, ціна якої досить висока. Обслуговування серверного обладнання також вимагатиме постійних витрат. Послуга оренди серверів позбавляє необхідності займатися вирішенням проблем, які безпосередньо не пов'язані з власною комерційною діяльністю. Є два варіанти оренди:

  1. використання фізичного сервера;
  2. оренда віртуального сервера (хостинг VPS).

У першому випадку орендатору надається вся машина цілком, ніхто, крім нього, не може її використовувати. Оренда VPS сервера дозволяє орендатору використовувати частину програмних та апаратних ресурсів, виділених хостером відповідно до угоди. При точному визначенні потужності, яка потрібна на вирішення поставлених завдань, і грамотної організації роботи можливостей, що надаються, буде цілком достатньо.

Що дає оренда віртуальної машини

Орендар, якому надається сервер VPS, користується ним так само, як окремою машиною з власними апаратними ресурсами. В рамках одного фізичного пристрою можуть одночасно співіснувати кілька віртуальних, які емулюють роботу окремої машини. Вони повністю ізольовані одна від одної, оренда ВПС виключає взаємний вплив систем. Віртуалізація здійснюється за рахунок використання спеціального комплексу засобів, що виконують логічний поділ процесів. Активно застосовуються два типи віртуалізації:

  1. Програмна, на основі ядра операційної системи сімейства Лінукс;
  2. Апаратна.

Робота, організована за першим типом, дозволяє за допомогою однієї машини запускати кілька копій однієї й тієї ж ОС. Другий метод дозволяє організувати VPS сервер Windows, використовувати BSD, а також інші системи. Користувач сам вибирає, яку систему запускати. Апаратний метод забезпечує більш високу швидкість роботи, цілком можна порівняти з швидкодією фізичного сервера.

Переваги оренди VPS

VPS хостинг – дешевий та максимально ефективний спосіб організувати діяльність компанії на сучасному рівні. Він дозволяє керувати системою як фізичною машиною, включаючи:

  • Можливість Root-доступу;
  • Визначаються орендарем правила фільтрування трафіку;
  • Виділені IP-адреси;
  • Таблиці маршрутизації.

Для компанії, яка використовує віртуальний сервер, оренда означає мінімізацію витрат на обслуговування ІТ-інфраструктури. Майже повністю немає витрат часу на модернізацію апаратної частини.

Цілодобовий моніторинг стану системи, підтримання нормальної працездатності заліза та базова технічна підтримка входять у вартість послуги.

Не менш важливий фактор – створення бекапів кожні 3 дні. Це частина обов'язків хостера, закріплених договором. Такий підхід дозволить майже повністю уникнути можливих втрат важливої ​​інформації та швидко відновити роботу системи.

На відміну від звичайного хостингу, в якому ресурси машини виділяються обмежено, залежно від загального навантаження та поточних потреб користувача навіть найдешевший VPS надає своєму власнику гарантований мінімум пам'яті і потужності процесора.

Цей мінімум залишається незмінним при будь-якому навантаженні на інші VPS, ймовірно розміщені на цій же машині.

Кому буде корисна послуга оренди ВПС

Діяльність, яку веде підприємець, приватний фрілансер чи компанія будь-якого рівня потребує регулярного розвитку та оптимізації.

Підвищення ефективності роботи потребує технологізації бізнес-процесів. Найпростіший проєкт по створенню сайту вимагає віртуальний хостинг, а для того, щоб організувати складний веб-проект, потрібний виділений сервер. Це є однією з основних причин, через які стала популярною оренда VPS в Європі та в Україні, зокрема.

Реалізація цього плану неможлива без застосування комп'ютерної техніки, оснащеної високопродуктивними процесорами, ємними швидкісними SSD-накопичувачами та оперативною пам'яттю.

Придбати власне дороге обладнання - це означає звалити на себе відповідальність за підтримку його можливостей на необхідному рівні та своєчасну заміну. Оренда ВВС дозволяє позбутися зайвого навантаження на персонал і повністю зосередитися на веденні бізнесу.

Щоб замовити послугу віддаленого адміністрування сервера, телефонуйте нам у контактах, або заповніть форму нижче, ми зв'яжемося з Вами:

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку