Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Відеоспостереження для дитячих садків фото

Що це таке: послуга, за допомогою якої батьки мають можливість спостерігати за своїми дітьми, коли вони перебувають у групі дитячого садка чи у школі.

Як працює послуга відеоконтролю в дитячих садках та приватних школах

У приміщеннях дитячого садка або в класах школи встановлюються відеокамери із закритим доступом для девайсів батьків та керівників закладу (планшети, домашні ПК чи смартфони) через Інтернет. Тобто. батьки можуть будь-якої хвилини, маючи під рукою до смартфону з виходом в Інтернет, зайти в потрібну програму і поспостерігати за життєдіяльністю своєї дитини в дитячому садку або в школі. Доступ до перегляду відео є тільки у батьків та керівництва дитячого садка або школи!

Онлайн відеотрансляція передається у кольоровому форматі та, при необхідності, зі звуком. Все, що відбувається, записується на жорсткий накопичувач або в хмару, і за бажанням батьків надається доступ до архівів запису.

Така послуга дозволяє вирішувати спірні ситуації, які можуть виникнути у групі дитячого садка чи класі приватної школи. Відеоспостереження для дитячих садків абсолютно законне за дотримання норм, встановлених чинним законодавством України.

Кому потрібна послуга відеоспостереження

Найчастіше замовником послуги відеоспостереження для дитячого садка або приватної школи є керівники комерційних і навіть державних дошкільних закладів, а також приватні школи та коледжі. Іноді ініціаторами виступають батьки.

Можливий варіант передачі обладнання систем відеоспостереження в оренду

Вартість послуги монтаж систем відеоспостереження для дитячого садка або приватної школи розраховується індивідуально під кожен проект. Звертайтеся до відділу продажу за вказаними номерами в контактах.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку