Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Хмарні технології для 1С фото

Програма «1С» є одним із найбільш затребуваних видів програмного забезпечення (ПЗ) в організації бізнес-процесів на підприємстві. У зв'язку з розвитком мережі Інтернет, функціонал та можливості «1С» значно розширилися. Застосування хмарних технологій сьогодні дозволяє значно оптимізувати витрати підприємств.

Головна перевага роботи з «1С» через інтернет — економія коштів. У разі використання хмарного сервісу «1С», підприємству не доведеться витрачати гроші на придбання повного пакету ліцензійного ПЗ. Також можна заощадити на оплаті роботи фахівців з інсталяції та налаштування програм.

Під час роботи з інтернет-версією ПЗ потрібно тільки внести абонентську плату, яка невисока і доступна практично будь-якому підприємству, що навіть знаходиться на етапі стартапа.«1С» у хмарі – економічне рішення для бізнесу.

Хмарні сервіси організовані на основі віртуальної інфраструктури, яка надає потужності та ресурси через мережу у міру виникнення у користувача необхідності їх використання.

Надійність зберігання даних у хмарному «1С» набагато вище, ніж за фізичної оренди серверів у дата-центрах. Останні можуть вийти з ладу, і тоді всі бази даних, що зберігаються на них, будуть недоступні або зовсім втрачені. Робота підприємства буде паралізована до відновлення працездатності сервера, а це прямі збитки.

Хмарна інфраструктура передбачає роздільне зберігання робочих баз даних та їх архівних копій. Якщо інформація пропадає з доступу в одному місці, можна відновити її через дублюючий канал. Ризик впливу на роботу підприємства хакерських атак та будь-якого віртуального шахрайства в рази нижче. Повне захоплення інформації стає неможливим, тому що вона розосереджена по віддалених серверах, які можуть знаходитися в різних частинах світу.

Робота через «1С»-хмару має низку переваг:

  • Насамперед, це цілодобовий дистанційний доступ із будь-якої точки світу. Важливо лише, щоб комп'ютер був підключений до мережі.
  • По-друге, це регулярна модернізація обладнання, оновлення програми та автоматичний моніторинг працездатності системи силами організації, що надає послугу, а не самого підприємства.
  • І, по-третє, це надійність та безпека зберігання даних.

Хмарні технології при використанні «1С» роблять бізнес більш керованим та стійким.

Компанія NIT- services готова надати місце у хмарі для розміщення1С на своїх серверах (надається в рамках послуги оренди віртуального сервера). Однією з головних переваг розміщення у нас є різне географічне розташування абсолютно автономних один від одного майданчиків, між якими забезпечена дзеркальність інформації. Так, у разі виходу з ладу однієї з них, дані наших клієнтів залишаються в повній безпеці.

Ви також можете звернутися до нас, якщо потрібно обслуговування 1С програм.

 
Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку