Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
5 корисних функцій у Microsoft Word фото

Програма Word - один із найпопулярніших текстових редакторів. На ньому можна не лише набирати тексти, а й робити сторінки для щоденників, планерів, складати графіки, готувати презентації тощо.

У Word багато прихованих можливостей, про які не всі знають. Адже вони значно спрощують і прискорюють роботу у ньому.

Нижче ми розглянемо п'ять корисних фішок, які можна взяти "на озброєння", якщо ви часто працюєте з текстовим редактором.

Корисні функції Microsoft Word

1. Як додати водяний знак

Якщо хочете захистити свій документ водяним знаком, перейдіть в меню "Розмітка сторінки" ("Дизайн" у MS Word 2016) та виберіть підрозділ "Підкладка". За замовчуванням там представлені зразки водяних знаків, але ви можете налаштувати свій, натиснувши на пункт внизу "Підкладка, що настроюється".

як вставити водяний знак у Microsoft Word 2016

В якості водяного знака можна додати картинку, наприклад, логотип компанії, або текст.

Раніше ми розповіли про 5 безкоштовних альтернатив Microsoft Office

2. Як поставити наголос у ворді

При роботі з текстом, особливо, якщо ви пишете реферат або літературні твори, часто виникає необхідність наголосити. Для цього є 3 способи:

  • Увійдіть у меню "Вставка" та виберіть розділ "Символ". Далі у списку "Набір" оберіть "об'єднані діакр. знаки", знайдіть значок наголосу та натисніть кнопку вставити.

як вставити наголос у Microsoft Word

  • Там же при натисканні на певний символ у нижній частині вікна показується команда, ввівши яку ви отримаєте потрібний символ.
    Наприклад, щоб наголосити, поставте курсор перед літерою, над якою потрібен знак і введіть код 0301 і натисніть клавіші alt+X. І в потрібному місці з'явиться наголос.

код знаку наголос у Microsoft Word

  • Третій спосіб полягає у використанні цифрового коду та затиснутої клавіші alt. Під час редагування або введення нового тексту поставте курсор після літери, на яку має "падати" наголос, затисніть alt і на цифровій клавіатурі праворуч (на цифрах над літерними клавішами цей спосіб працювати не буде) введіть число 769. Потім відпустіть alt і символ наголосу з'явиться.

як додати наголос у ворді

3. Як прискорити курсор

Якщо ви користуєтеся лише клавіатурою, то пересувати курсор до потрібного місця доводиться по одній літері. Це довго.

Щоб прискорити цю дію, натисніть клавішу Ctrl та стрілку вліво або вправо, вгору або вниз. Так курсор пересуватиметься не за однією літерою, а за словами, що пришвидшить роботу.

4. Як змінити регістр з великих літер на малі

Іноді необхідно скопіювати текст, надрукований великими літерами та вставити його у необхідному місці свого документа.

Щоб повністю не передрукувати текст, виділіть потрібну частину та натисніть клавіші Shift і F3 одночасно. Так великі літери зміняться на малі.

5. Як швидко виділити багато тексту

Якщо потрібно виділити 2-3 сторінки тексту, мишею це робити довго і незручно. Щоб заощадити час, встановіть курсор на початку тексту, натисніть клавішу Shift та поставте курсор у кінець фрагмента, який потрібно виділити. Таким чином, виділитися вся частина тексту.

Для компаній рекомендуємо абонентське обслуговування комп'ютерів.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку