Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Обслуговування офісних комп'ютерів фото

Довірте обслуговування офісних комп'ютерів професіоналам!

Один із найпоширеніших напрямків у сфері послуг сьогодні – аутсорсинг. Аутсорсингом не соромляться користуватися компанії, як невеликий величини, так і імениті акціонерні товариства з багатомільйонними обертами. На аутсорсинг віддають бухгалтерію, юридичні питання, різні ІТ-завдання.

IT-аутсорсинг вважається по праву найпопулярнішою послугою.

Підприємствам сьогодні вигідно віддавати на обслуговування офісну ІТ-інфраструктуру аутсорсингової компанії. Вигода від співпраці з компанією  NIT-services є очевидною: адже це зручно та економічно доцільно передавати вирішення поточних питань на цілу команду професіоналів, які спеціалізуються на своїй справі та мають багаторічний досвід у ІТ-послугах. Відразу "відпадає" необхідність утримувати штатну одиницю, сплачувати за  неї податки, забезпечувати її робоче місце необхідними засобами (комп'ютер, канцелярія, електроенергія, телекомунікації тощо). А якщо штатний співробітник захворів, а інший у відпустці чи раптом звільнився? Знову відкриття вакансій та пошук відповідної людини.

Підписавши угоду з нашою компанією на абонентське обслуговування офісних комп'ютерів, замовник отримує великий штат професіоналів, які чітко виконують низку обумовлених у договорі робіт на місці (або віддалено), у заздалегідь зумовлені дати планових відвідувань.
Вам не потрібно буде більше думати про те, де знайти відповідного співробітника, як провести йому лікарняний, що прописати йому у посадовій інструкції тощо. До того ж передача комп'ютерів на обслуговування фахівцям із N IT-services набагато доступніша, ніж оплачувати штатного системного адміністратора. Довірте офісну ІТ-інфраструктуру нашим професіоналам та зосередьтеся на розвитку своєї компанії!

Вартість обслуговування одного ПК – від 120 грн./міс.!

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2022 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи