Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Переваги vps хостингу фото

Веб-сайти є для підприємців зручним інструментом для вдосконалення бізнесу. Власникам сайтів вдається за допомогою інтернет-ресурсів збільшити список клієнтів, підвищити обсяги реалізації товарів, надання послуг.

Розміщення сайту на якісному хостингу дозволить значно прискорити просування проекту у пошукових системах.

На різноманітному ринку хостинг-послуг слід правильно підбирати компанію-провайдера, у якої має замовити послугу розміщення веб-сайту, що дозволяє забезпечити стабільну роботу.

Фахівці рекомендують розміщувати бізнес-проекти на платному сервісі з повноцінною функціональністю та надійним захистом від вірусних атак та хакерства.

Для будь-якого сайту потрібен хостинг, який задовольняє його потреби. Веб-ресурси невеликого обсягу можна розмістити на віртуальному хостингу. Його вартість досить доступна. Тому розміщення інтернет-проекту, який поки що не дає віддачі, буде невитратним для замовника.

Чому VPS для сайту краще?

Недоліком віртуального хостингу вважається та обставина, що сайти різних користувачів (їх може бути сотні та тисячі) користуються загальними ресурсами сервера. Найчастіше це позначається на продуктивності. При тривалому завантаженні сторінок нерідко варто перейти на VPS (Віртуальний приватний сервер).

Тому популярні сайти з великою аудиторією клієнтів (такі як інтернет-магазини, ресурси новин) краще розміщувати на віртуальному сервері.

Завдяки концепції поділу ресурсів технології віртуалізації на реальній серверній машині провайдера розміщується кілька VPS.

Віртуальний сервер є:

  • автономним майданчиком;
  • з окремою IP-адресою;
  • із виділеними ресурсами;
  • з можливістю адміністрування, що дозволяє налаштовувати потрібну конфігурацію сервера, оптимізувати роботу, розпоряджатися ресурсами на власний розсуд.

На незалежному VPS-сервері за правильно обраного тарифу з необхідним обсягом оперативної пам'яті, процесорної потужності та місцем на диску забезпечується хороша продуктивність. Віртуальний сервер зручний особливо при постійно зростаючому трафіку на сайт.

ВПС вважається найбільш оптимальним вибором для сайтів із підвищеною вимогою до ресурсів хостингу. Він вдало поєднує відмінну продуктивність та лояльну вартість.

За функціональністю віртуальний сервер не відрізняється від вартісного реального (виділеного) з усіма його потужностями. При цьому вартість VPS істотно нижча за рахунок розподілу ресурсів.

Ціна послуг оренди VPS-сервера залежить від тарифу. Зверніться до нас і ми допоможемо Вам визначитися з вибором необхідного для Вашого веб-проекту.

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2022 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи