Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Заміна термопасти у ноутбуці фото

Іноді з комп'ютерами трапляються такі ситуації, коли доводиться щось змінювати чи встановлювати заново. Будь-який пристрій технічного призначення може стати непридатним, або давати збої. З цього приводу не варто  панікувати та йти до магазину за новою технікою. Спочатку потрібно розібратися з причиною несправностей.

Виправити ситуацію, що склалася, зможе тільки майстер, який займається цим питанням. Приїхавши до вас і оглянувши комп'ютер, спеціаліст з обслуговування техніки   попередньо скаже, у чому  причина несправності. Далі, здійснивши кілька маніпуляцій з комп'ютером, він може виявити проблему і успішно вирішити її.

Купуючи новий комп'ютер, ми завжди отримуємо масу емоцій і задоволення від його роботи. Але з роками виникають проблеми, які проявляються   зависанням, або частим перезавантаженням комп`ютера. Однією з причин є знос термопасти. Але не варто впадати у відчай, адже виправити становище завжди можна, викликавши для цього досвідченого фахівця компанії NIT-services.

Залишити комп'ютер працювати так далі немає сенсу. Адже він має  повноцінно функціонувати, виходячи із ресурсу.

Заміна термопасти в офісі замовника

Термопаста є густою речовиною, представленою в білому або світло-сірому кольорі. Вона служить як охолоджувальна складова, а також вважається незамінною в роботі процесора і відеочіпа.

Через певний час експлуатації комп`ютера термопаста висихає. Через це ПК починає сильно грітися, внаслідок чого процесор та відеокарта можуть вийти з ладу. В цьому випадку вам знадобиться допомога нашого фахівця.

Майстер із заміни термопасти приїде за вашою адресою, зовні огляне комп'ютер, а тільки потім приступить до роботи. В результаті  деяких маніпуляцій, ним буде нанесена термопаста на центральний процесор і чіп відеокарти, щоб елементи, що піддаються нагріванню, краще віддавали тепло. Заміна термопасти в ноутбуці чи комп'ютері – процедура нескладна, але, виконуючи її, необхідно мати навички роботи.

Майстер із заміни термопасти

У разі появи збоїв у комп'ютера, найкраще викликати фахівця. Якщо ж цим знехтувати, це може вилитися великим перегрівом деталей ПК і привести до великих витрат.

Приїжджаючи до вас на виклик, наш майстер обов'язково:

  • огляне ПК,
  • продує його від пилу,
  • перевірить деталі на наявність дефектів,
  • встановить швидко причину несправності,
  • здійснить заміну термопасти, або несправних деталей,
  • відновить початкові характеристики комп'ютера,
  • здійснить перевірку всього програмного забезпечення,
  • дасть гарантію на виконані ним роботи.

Заміна термопасти ціна послуги

Вартість заміни термопасти в комп'ютері завжди залежатиме від складності проведення робіт і її можна уточнити у наших майстрів.
Крім цього, наші фахівці зможуть встановити усі необхідні вам програми, роблячи це швидко та якісно. Крім того, ви отримаєте гарантію на виконану роботу.

Сама ціна послуги заміни термопасти нашим майстром буде невисокою. Якщо виконати заміну  самостійно, і випустити з уваги якийсь дрібний крок, то він може обернутися для вас великою проблемою аж до поломки пристрою. Тому дуже важливо виконувати всі дії саме кваліфікованому фахівцю.

Якою б не була проблема, правильним рішенням стане звернення до нашої компанії, тому що в нас вартість заміни термопасти в комп'ютері вважається нижчою, ніж у конкурентів. Якщо ваша компанія є нашим клієнтом за послугою абонентське обслуговування комп'ютерів, то вартість заміни термопасти на процесорі входить до складу послуги.

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2022 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи