Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
5 безкоштовних альтернатив Microsoft Office у 2021 році фото

Якщо для редагування текстів, створення презентацій, обчислень з використанням електронних таблиць та виконання низки інших завдань,  використання Microsoft Office залишається найпоширенішим рішенням, то не варто виключати і безліч безкоштовних альтернатив. У пошуку відповідної заміни варто ознайомитися з цими безкоштовними пакетами, які також зможуть підвищити продуктивність вашої роботи.

Багатьом із звичайних користувачів набір офісних додатків від Майкрософт коштує дорого для одного облікового запису, не кажучи вже про пакети для всієї родини (2-6 осіб). Підписка Microsoft 365 для сім'ї на 1 місяць коштуватиме близько 10 доларів США, а для одного користувача — близько 7 доларів США.
Краще, на нашу думку, скористатися одним із запропонованих інструментів безкоштовно і відразу ж почати продуктивно працювати.                                 

  • LibreOffice

  • либра офис лого

Одне з найкращих рішень з відкритим вихідним кодом The Document Foundation. Доступно для особистого використання Windows, macOS, Linux. Великим компаніям необхідно звернутися за професійною підтримкою, перш ніж використовувати інструмент на рівні підприємства. Але навіть у цьому випадку є можливість уникнути дорогих корпоративних угод.

Як і в пакеті від Майкрософт, тут є Writer (Текстовий документ), Calc (Електронна таблиця) та Impress (Презентація) – основні програми, які можна порівняти з Word, Excel і PowerPoint відповідно. Також доступні рішення для редагування зображень, управління базами даних та формулами.

Адреса офіційного сайту: https://ua.libreoffice.org/.

  • Google Документи

  • гугл докс лого

Не поступається першою у списку і одна з популярних альтернатив від визнаного гіганта програмованих рішень. Пропонує користувачам абсолютно безкоштовне обслуговування, підтримуючи широкий спектр онлайн-інструментів. Представлені стандартні роботи: Документи, Таблиці, Презентації, Форми.

Для зберігання використовується власна служба хмар. Має величезну кількість додаткових інструментів, які забезпечують інтеграцію з додатками Google.

Хмарне сховище забезпечує додатковий рівень безпеки, оскільки знижує ризик втрати файлів. На одного користувача виділяється 15Гб місця на гугл диску облікового запису. Компаніям необхідно отримати платну підтримку, але вона набагато нижча, ніж рішення від Microsoft.
Створення облікового запису повністю безкоштовне. Для професіоналів доступний Google Workspace.

Офіційна адреса сайту: https://docs.google.com/.

  • WPS Office

  • wps logo

Один із розряду нових безкоштовних пакетів. Створений розробником із Китаю і максимально схожий на Microsoft Office. При цьому має з ним повну сумісність у плані типів файлів та деяких додатків.

Користувачам запропоновані безкоштовні версії програм як для комп'ютерів з Windows, Linux, так і для мобільних пристроїв під керуванням ОС Android. Включає текстовий редактор, презентації, таблиці та вміє працювати з PDF-документами.

Невеликий недолік полягає у присутності реклами, яка рідко заважає продуктивній роботі.

Адреса сайту: https://www.wps.com/ru-RU/.

  • FreeOffice

  • FreeOffice logo

Безкоштовна альтернатива та універсальна продуктивність на всіх основних типах пристроїв. Містить повний набір програм для офісу. Сумісний зі своїми аналогами від Microsoft. Має можливість переключення  між сучасним і класичним макетом інтерфейсу користувача. Також доступний режим "Touch", що полегшує взаємодію на мобільних пристроях.

На додаток до звичайних редакторів тексту, таблиць та презентацій містить середовище програмування для розробників "BasicMaker". За невеликі кошти можна отримати різноманітні додаткові функції.

Сайт: https://www.freeoffice.com/ru/.

  • Apache OpenOffice (раніше OpenOffice)

  • OpenOffice logo

Один з перших проектів, який був доступний на ринку альтернативних програм у безкоштовному користуванні, конкурує з іншими офісними програмами, в тому числі і з Офісом від Майкрософт.

З 2011 року офіційно передано до рук Apache Foundation.

Пакет містить стандартний набір офісних додатків за назвою повністю схожий з додатками LibreOffice, так як останній є відгалуженням від OpenOffice. Вільно працює з форматами документів, створеними у MS Office. «Вміє» редагувати та зберігати документи у звичних для офісу форматах (xls. xlsx, doc).
Доступний для роботи на платформах Linux, Windows та MacOS.

Сайт: https://www.openoffice.org/ru/.

Висновок

Якщо жоден із запропонованих нами варіантів не відповідає вашим потребам, залишайтеся з базовими версіями продуктів Майкрософт, які також доступні безкоштовно, але з урізаною функціональністю. З будь-якого комп'ютера або телефону за допомогою веб-браузера відвідайте офіційну сторінку за адресою: https://www.office.com/ і увійдіть (створіть) до свого облікового запису.

Дякую за увагу!

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку