Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Google Workspace або Microsoft 365: що краще для бізнесу? фото

Час невблаганно рухається вперед і разом з його плином удосконалюються технології, а також інноваційні рішення для бізнесу. Сучасні компанії все частіше відмовляються від локальних сховищ даних, роблячи вибір на користь хмарних рішень. Саме про сервіси, що надають таку можливість, ми й поговоримо у цій статті. Тут ми обговоримо два найпопулярніші хмарні інструменти (Google Workspace і Microsoft 365) в якості двох найякісніших та найефективніших рішень по співвідношенню ціни/якості.

Порівняння Google Workspace та Microsoft 365: Який із наборів інструментів вибрати

На сьогоднішній день два найпопулярніші хмарні пакети зі своїми наборами вбудованих сервісів розділили ринок приблизно порівну. З невеликою перевагою перемагає Google Workspace (приблизно 50% ринку), випереджаючи Microsoft 365 з часткою в 45%. Це свідчить про високий рівень довіри до обох варіантів. Серед значних відмінностей великі корпоративні клієнти відзначають лише різні набори вузькоспеціалізованих пропозицій та деякі відмінності у сфері безпеки/конфіденційності.

Давайте порівняємо ключові особливості шляхом паралельного вивчення ключових функцій та можливостей. Зазначені параметри можуть стати ключовим фактором для вибору одного з варіантів під унікальні завдання конкретного бізнесу.

Google Workspace Microsoft 365

Використання файлів суворо прив'язане до онлайн-з'єднання. Користувач може використовувати від 30 ГБ до 5 ТБ даних відповідно до свого тарифу.

Використання файлів доступне як онлайн, так і офлайн. Стандартний обсяг даних – 1 ТБ, але через використання індивідуальних планів можна розширити ліміт.

Максимально сучасні та просунуті функції спільної роботи з файлами, даними, документами. Доступна одночасна робота над документом. Зміни фіксуються у реальному часі та зручно відображаються всім учасникам.

Спільна робота підтримується, але реалізована менш просунуто і функціонально, ніж у конкурента.

Електронна пошта має багато параметрів захисту, налаштування, кастомізації. Легко підключається до сторонніх програм для унікалізації сценаріїв використання.

Налаштування електронної пошти складніше, але дозволяє забезпечити небувалий рівень організації та управління. Додатково користувачів радує можливість автономної роботи та підвищені добові ліміти.

У системі працюють механізми, що запобігають і практично унеможливлюють втрату даних. Механізми безпеки функціонують на основі ШІ.

Безпека забезпечується розширеною функціональністю виявлення загроз, запобігання втрати даних, наскрізного шифрування даних.

Програми забезпечують роботу з документами, електронними таблицями, слайдами. У пакет включені програми, що дозволяють займатися бронюванням та керуванням календарем.

Є все, що конкурента (таблиці, документи, слайди, бронювання, календар), а також функціональність для маркетингових цілей. Додатково — можна використовувати програмне забезпечення Access, яке входить у передплату.

Підтримка реалізована на базовому рівні

Існує як базова підтримка, так і можливість забезпечення допомоги від ліцензованих компаній-партнерів Microsoft

Як можна помітити, проекти справді порівнювані за характеристиками. Конкретний вибір завжди за вами і має базуватись на основі запитів бізнесу.

Вартість сервісів

Хмарні пакети пропонують своїм бізнес-користувачам різні варіанти передплати практично під будь-який гаманець. Від початкового рівня та до просунутого.

Ось таблиця цін на Google Workspace та Microsoft 365:

Тариф Google Workspace Microsoft 365

Базовий тариф

6 USD на місяць

6 USD на місяць

Стандартний тариф

12 USD на місяць

12,5 USD на місяць

Преміум тариф

18 USD на місяць

22 USD на місяць

Важливо: основна відмінність між планами Google Workspace – обсяг об'єднаного сховища. Найдорожчий тариф, а також персональний тариф Enterprise (умови обумовлюються в персональному порядку) також надають покращені параметри управління, безпеки та захисту. У Microsoft 365 додаткові програми, функції, параметри захисту та інше користувачі починають отримувати з другого (стандартного) рівня передплати.

Безпека використання

Обидва сервіси гарантують збереження даних на основі регулярного бекапування. У зв'язку з тим, що Google Workspace працює виключно через онлайн-підключення, у нього з цим все надійніше. З іншого боку — можливість роботи офлайн (іноді, при необхідності) зручніше реалізована у Microsoft 365.

Інші функції безпеки ми опишемо у вигляді зручної для вивчення таблиці:

Безпека Google Workspace Безпека Microsoft 365

Двоетапна автентифікація

Багатофакторний захист

Унікальні алгоритми шифрування даних

Шифрування та інші інструменти повного захисту даних

Функція сканування пошти на наявність загроз та механізми захисту від фішингу

Захист від фішингу та загроз, а також алгоритми перевірки на підробку бренду та на інші просунуті типи шкідливих атак

Настроювані механізми запобігання втраті даних

Підтримка адміністраторського управління політиками захисту даних від втрати

Більшість відповідальності за дотримання законодавчих вимог покладено на користувача

Сервіс відповідає HIPAA та GDPR

Загальний висновок

Зробити правильний вибір між Google Workspace та Microsoft 365 може бути непросто. Але ми рекомендуємо приймати рішення не на основі чужих порад, а шляхом зіставлення стандартів та вимог вашого унікального бізнесу. У будь-якому випадку — жоден з варіантів вас не розчарує на 100%, тому що обидва вони якісні, надійні та перевірені часом. Вони мають лише невеликі відмінності, які спрощують життя за тих чи інших умов. І їх варто враховувати.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку