Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Як змінити мову системи у Windows 11 фото

Найчастіше зміна мови комп'ютерної операційної системи — це дія, що робиться раз на кілька років. Хтось випадково встановив ОС не з тією мовою, хтось вирішив змінити мовний пакет на більш зручний через якийсь час використання, частина людей просто хоче спробувати щось нове. Всім цим категоріям користувачів потрібно розуміти, як правильно та швидко змінити мову системи та, у разі потреби, повернутися назад. Про це ми розповімо в цій статті.

Встановлення мовного пакету

При першій зміні мови Windows 11, швидше за все, користувачеві потрібно буде завантажити і встановити потрібний мовний пакет, тому без інтернет-з'єднання не обійтися ніяк. Обов'язково переконайтеся, що персональний комп'ютер або ноутбук підключено до мережі, а потім дійте за вказаним нами порядком:

 1. Відкрийте меню "Пуск".
 2. У пошуковому рядку введіть фразу «Мовні параметри» та перейдіть до відповідного розділу.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 1
 3. У меню, що відкрилося, скористайтеся спеціальним пунктом для додавання нових мов в ОС.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 2
 4. У списку знайдіть вручну або шляхом введення назви потрібну вам мову і натисніть «Далі».
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 3
 5. Визначтеся зі списком пов'язаних з мовою функцій, які вам потрібні, та проставте галочки біля них для того, щоб потрібні для них дані завантажувались та встановилися в системі. Після цього натисніть «Встановити».
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 4
 6. Після завантаження та встановлення (для завершення налаштування) вам потрібно здійснити вихід із системи та увійти до неї назад.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 5

Після цього мова системи Windows 11 зміниться і ви зможете насолодитися оновленим інтерфейсом.

Зміна мови системи

Після описаних у попередньому підзаголовку дій, у вашій ОС буде, як мінімум, два мовні пакети. А головне — ви будь-якої миті зможете перемикатися між ними без необхідності щось докачувати через інтернет. Для цього потрібно лише:

 1. Перейти до розділу "Мовні параметри".
 2. У розділі «Мова інтерфейсу Windows» скористатися списком, що випадає, і вибрати потрібний варіант.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 6
 3. Здійснити вихід і знову увійти в систему.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 7

Буквально 1-2 хвилини — і ваша система повернеться до попередньої мови або взагалі перейде до третьої. Ніякі дані не будуть втрачені, жодні функції не будуть відключені (крім випадків, коли новий мовний пакет не містить даних для цих функцій, наприклад, для голосового введення). Але це завжди можна перевірити в налаштуваннях мови в меню "Мовні параметри".

Видалення мовного пакету

У випадку, якщо один із раніше встановлених мовних пакетів Windows 11 вам більше не потрібен і не буде потрібний у майбутньому, його легко можна видалити з системи. Для цього:

 1. Перейдіть до розділу "Мовні параметри".
 2. Знайдіть потрібну мову у списку доступних.
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 8
 3. Клацніть на три точки праворуч від нього.
 4. Виберіть "Видалити".
  Як змінити мову системи у Windows 11 - фото 9

Знову ж таки — у разі потреби, поверніться до рекомендацій з першого нашого підзаголовка, і ви будь-якої миті зможете повернути цю мову, якщо вона знову буде потрібна. Але для цього потрібно буде завантажувати пакети через інтернет.

Ну, а якщо вам знадобиться професійне налаштування мовних та інших параметрів домашніх / офісних систем Windows 11 під ключ, завжди можна звернутися за послугою обслуговування комп'ютерів у Києві до компанії NIT-Services.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку