Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Обираємо планшет для віддаленої роботи у дорозі фото

Сучасні реалії все частіше диктують необхідність бути готовим до того, що працювати доведеться не в комфортних умовах бізнес-офісу, а з будь-якого місця і в будь-якій ситуації. У той же час, нові переносні девайси сильніше і сильніше наближаються до стаціонарних пристроїв, дозволяючи виконувати ті ж завдання практично з ідентичним рівнем зручності та продуктивності. Саме тому люди все частіше вибирають навіть не ноутбук для роботи в дорозі, а планшет, який:

  • або не поступається діагоналі, або має незначну різницю, яка не критична для тих же завдань;
  • дозволяє працювати зі стилусом;
  • при необхідності легко оснащується клавіатурою/мишкою і стає реальною альтернативою ноутбуку;
  • має ту саму фронтальну камеру, мікрофон, динаміки для виведення звуку;
  • пропонує велику компактність та ергономічність;
  • дозволяє користуватись аналогічними або адаптованими програмами, а також використовувати зручні хмарні рішення прямо через браузер.

Минули роки, коли планшет був просто іграшкою з діагоналлю екрану, яка переверщувала телефонну. Наразі він може бути повноцінним інструментом для віддаленої роботи. У зв'язку з цим ми вирішили дати кілька порад, що дозволяють вибрати планшет правильно і з урахуванням специфіки вашої роботи.

Вибір планшета для роботи в залежності від розміру дисплея

Вибираємо планшет для віддаленої роботи у дорозі.

На сьогоднішній день показники діагоналі більшості планшетів коливаються між 8 та 12.4 – 12.9 дюймами. Не можна сказати, що оптимальним варіантом буде виключно девайс з якомога більшим екраном. Багато залежить від специфіки роботи та завдань, що виконуються на пристрої:

  1. Якщо ви багато працюєте з текстами, таблицями, цифрами, графіками та звітами, то велика діагональ буде корисною. Вона дозволить ефективно працювати як у браузері, так і різних програмах (наприклад MS Office). З її допомогою можна буде ефективніше використовувати мультивіконний режим, менше шкодити зору і, загалом, працювати максимально наближено до того, що дає ПК або ноутбук.
  2. З іншого боку, є професії, для яких розмір екрану не так важливий. Якщо ви працюєте зі спеціалізованим банківським ПЗ, з програмами для автоматизації складів, магазинів та іншого, то там часто є адаптивний інтерфейс з великими кнопками і мінімумом необхідних дій — для таких завдань підійде і варіант планшета з меншою діагоналлю.

Також варто враховувати і той факт, що велика діагональ - це не завжди добре, якщо ви берете бюджетний пристрій з невеликою роздільною здатністю (кількістю точок на дюйм). При однаковій діагоналі один планшет може мати розширення 1620 x 2160 (264 пікселів на дюйм), а інший - 1920 x 1200 або менше (близько 222 пікселів на дюйм і менше), що сильно позначиться на чіткості картинки і змусить зайвий раз вдивлятися.

Робочий планшет: ємність батареї та її тип

Вибираємо планшет для віддаленої роботи у дорозі фото 2

Батарея планшета - одна з основних переваг девайсу, продиктована великим розміром пристрою в цілому. Зазвичай на неї звертають мало уваги, т.я. більшість планшетів гарантують до доби використання у звичайному режимі. Але важливо розуміти таке:

  • якщо планшет - це основний пристрій для регулярної роботи в дорозі, то потрібно брати великий девайс, який оснащений батареєю, ємністю хоча б від 7000 мА * год;
  • та сама порада стосується і працівників, які часто використовують різні додатки, перемикаються між ними, регулярно щось скачують або завантажують в інтернет;
  • не менш важливий параметр батареї для тих працівників, які планують брати планшет з підтримкою SIM-карток - використання мобільної мережі та 4G інтернету розряджатиме батарею набагато швидше, ніж отримання інтернету через WiFi, тому велика ємність стане в нагоді;
  • якщо хочете мати можливість оперативної підзарядки за термін від 20-30 до 60-90 хвилин від 0% до 100% - обов'язково купуйте планшет, батарея та блок живлення якого підтримують швидку зарядку.

Для всіх інших покупців планшетів, які не входять до цих типів користувачів, питання батареї взагалі не важливе.

Операційна система робочого планшета: від чого відштовхуватися під час вибору

Вибираємо планшет для віддаленої роботи у дорозі фото-3

На сьогоднішній момент усі планшети нерівномірно розподілені між трьома основними операційними системами:

  • Android - більшість девайсів.
  • iOS / IpadOS - трохи менша, але значна кількість пристроїв.
  • Windows - найменша частина преміальних пристроїв від Microsoft і більшість найдешевших ноунейм-девайсів з Китаю.

Планшет на Android для роботи підійде для тих, хто прагне універсальності та економії. На Android випущено більшість програм, які потрібні для бізнесу, а також на нього легко встановити сторонні програми в обхід офіційного Play Market'a. Мінус — здебільшого програми гірше оптимізовані, ніж на аналогічному за ціною та потужністю iOS-планшеті. Також бюджетні та середні Android планшети не довго і досить рідко оновлюються за версією ОС.

Планшет на IOS / IpadOS - вибір на користь преміального бренду з прекрасним зовнішнім виглядом, користувацька данина моді та стилю, а також інвестиція в реальну зручність за не найменшу ціну. Пристрої Apple - це девайси з вивіреним інтерфейсом, практично або повністю безглючною роботою та якісною оптимізацією всього програмного забезпечення. Магазин App Store на Ipad є місцем, де можна знайти більшість популярних програм для роботи чи їх якісні аналоги від конкурентів. Головний мінус — суттєва частина програм поширюється лише на основі покупки чи підписки та коштує не дешево.

Планшет на Windows - вибір для фанатів десктопної операційної системи, які хочуть отримувати абсолютно ті ж можливості, функціональність, інтерфейс, що і на своєму ноутбуці/ПК. В принципі, бажання зрозуміле та логічне. Але мінус полягає в тому, що гарне рішення в вигляді того ж  Microsoft Surface Pro буде коштувати вкрай недешево і навіть дорого. А компромісний китайський планшет на Windows змусить вас користуватися ОС із зависаннями, лагами та слабкою продуктивністю.

Планшет зі зв'язком: нюанси інтернету та дзвінків на пристрої

Вибираємо планшет для віддаленої роботи у дорозі.

Є два основних типи планшета за параметрами зв'язку:

  • пристрої з підтримкою WiFi;
  • девайси з підтримкою WiFi + SIM (дзвінки та (або) інтернет).

Планшети з WiFI - це варіант для тих, хто точно впевнений, що в більшості ситуацій використання їм буде доступна інтернет-мережа, яка роздається з роутера або мобільного телефону.

Планшет з підтримкою SIM-карти та мобільного інтернету - це оптимальний пристрій для тих, хто не має додаткового переносного роутера або не хоче постійно «вбивати» батарею телефону вимогливою до ресурсів роздачею WiFi на планшет. Крім цього, такий пристрій матиме корисну технологію GPS. З її допомогою можна без особливих проблем орієнтуватися на будь-якій місцевості та знаходити дорогу в будь-яких поїздках та відрядженнях, у яку б глуш чи міські джунглі не довелося заїхати.

Загальні висновки

Швидше за все, згодом планшети розвиватимуться все сильніше і сильніше, і згодом витіснять більшість інших робочих девайсів через прагнення ще більшої портативності та універсальності. Ну, а якщо ваша компанія закупилася робочими девайсами для співробітників і потребує правильного настроювання єдиної екосистеми на цих пристроях, обслуговування комп'ютерів (як планшетних, так і стаціонарних та ноутбуків) можна делегувати компанії NIT Services. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до завдання, швидкісну підготовку пристроїв, грамотне налаштування та безперервну допомогу з будь-яких питань та завдань у майбутньому.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку