Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Windows 11: Microsoft оголошує про перше велике оновлення фото

Windows 11 доступна для інсталяції на нові пристрої та кілька сумісних комп'ютерів вже з жовтня 2021 року. Подальше поширення на пристрої з Windows 10 спочатку мало продовжитися до середини 2022 року.

Тепер Microsoft оголосила, що вона значно прискорить процес розповсюдження "для відповідних пристроїв" і вступає у фінальну фазу поширення раніше, ніж планувалося: багатьом користувачам буде запропоновано оновлення до нової версії ОС із негайним набуттям чинності.

Крім того, у лютому Windows 11 отримає своє перше оновлення функцій, пояснює керівник Windows П. Панай у своєму блозі. На відміну від оновлень для Windows 10 завдяки модульній структурі операційної системи, група може надавати нові функції в пакетах без великих оновлень ОС.

Раніше писали: як перенести програми та профіль користувача з комп'ютера на комп'ютер?

Оновлення поширюється на всі (сумісні) ПК з Win 10

Як пише П. Панай, з моменту запуску Windows 11 у жовтні 2021 року компанія «спостерігала високий попит та любов до Windows 11». Кількість людей, які оновлюють свої ПК, вдвічі більша, ніж було з Windows 10, продовжує Панай.

Компанія з Редмонда сприймає цю тенденцію як імпульс, щоб оголосити про завершальний етап розгортання Windows 11 раніше, ніж планувалося.

Якщо ви хочете оновитися до Windows 11, тепер можна використовувати класичну функцію оновлення для пошуку оновлень і, якщо система сумісна, імпортувати нову версію.

За словами Microsoft, під час встановлення слід зазначити, що відповідні пристрої повинні мати Windows 10 версії 2004 або вище, а оновлення безпеки повинні бути випущені не пізніше 14 вересня 2021, щоб можна було виконати оновлення безпосередньо до Windows 11.

З оновленням Windows 11, яке з'явиться у лютому, в операційну систему буде введено одну з основних нових функцій: інтеграцію програм Android. Ця функція була анонсована в 2021 році і може використовуватися учасниками програми попередньої оцінки Windows (у США) як тестова версія з жовтня.

Інтеграція Android розробляється спільно з Amazon та Intel, але програми, як і раніше, повинні працювати на чіпах Intel, AMD і Qualcomm. Офіційного зв'язку з Google Play Store немає, але, ймовірно, існує низка неофіційних обхідних шляхів, які Microsoft офіційно не підтримує.

Лютневе оновлення надає додаткові оголошені функції

У своєму посту керівник Windows оголосив про інші функції, які мають з'явитися у Windows 11 протягом лютого 2022 року. До них відносяться можливість відключення та увімкнення звуку, а також можливість відображати годинник на другому моніторі. Група вже анонсувала ці функції минулого року, але у жовтневій версії вони були відсутні.

Microsoft також хоче додати функцію перетягування панелі завдань віджету погоди. Пакет Experience Pack також містить оновлені версії програми «Блокнот» та медіаплеєра. Вони мають поставлятися з темним режимом та дизайном, адаптованим до Windows 11.

Майбутнє оновлення Windows 11 має спростити спільне використання екрана в Microsoft Teams та інших програмах для відеодзвінків. Нова вкладка з'явиться при наведенні курсору на такі програми, як Teams, на панелі завдань. Це має зробити можливим швидший обмін вмістом вікна під час виклику.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку