Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 68
Комірчасті мережі Wi-Fi фото

Навіщо страждати від слабкого сигналу та мертвих зон, якщо Wi-Fi можна розповсюдити по всій квартирі? Ми допоможемо вибрати надійну бездротову комірчасту систему (WiFi mesh) саме під ваше рішення.

Вони знаходяться на підйомі продажів та поступово витісняють звичайні роутери через можливість збільшення радіуса покриття найпростішим способом. Для тих, хто стикається з мертвими зонами, бездротові комірчасті системи створили революцію, що й стало приводом для написання ексклюзивного матеріалу.

Замість одного пристрою такі системи використовують кілька бездротових точок доступу, які називаються для простоти дисками або супутниками для розповсюдження Wi-Fi по всьому будинку. Вони підключаються один до одного бездротовим методом, але багато хто дозволяє використовувати Ethernet при виникненні функціональних проблем.

Крім кращого покриття, комірчасті системи приховують всередині розумні технології, включаючи підстроювання сигналу. Зазвичай бездротові пристрої намагаються зловити його. У нашому випадку гаджети приєднуються до найпотужнішої точки доступу, стабілізуючи прийом у міру пересування по дому.

Залежно від мережі, підключення можливе одним із двох способів. Деякі виробники надсилають комплект з роутером, інші можна інтегрувати в існуючу систему. Для правильного вибору варто розглянути обидва варіанти.

Модульні системи з роутером

Вони повністю замінюють існуючу модель. Переваги очевидні – ви отримуєте новий роутер із передовими функціями, а старий зношений краще здати на переробку. У багатьох відношеннях комірчасті системи з роутером – вигідна пропозиція.

Провідні модульні системи

Стандартні модульні системи розроблені з прицілом сумісності існуючого роутера повністю перебудувавши структуру мережі. Перший блок підключається до порту Ethernet, інші – бездротовим способом. Після встановлення необхідно вимкнути старе бездротове з'єднання.

Залежно від виробника системи, яку ви купили, вони працюють за однією із двох схем. Перші повністю інтегруються в існуючу мережу, дозволяючи пристроям бачити одне одного. Системи складніше можуть створювати цілі підмережі. З-під них ви можете побачити приєднані кабелем прилади, але останні не знають про бездротові гаджети.

Ці системи мають можливість настроїти порти або мати інші просунуті налаштування, але за них потрібно переплатити.

За кожним модулем розташовано один або кілька портів Ethernet. Їх використовують замість бездротового з'єднання у разі необхідності збільшення покриття, наприклад, встановлення Wi-Fi зовні будівлі. Також у них можна інсталювати дротяні пристрої, зробивши їх автономними. Якщо портів не вистачає, ви можете докупити звичайний комутатор.

Блокування та управління

Спектр передбачених функцій варіюється в залежності від пристрою, але практично всі оснащені батьківським контролем, об'єднанням пристроїв у профілі користувача, паузою інтернет з'єднання для одного або декількох гаджетів, доданих до групи.

Остання опція стане в нагоді батькам з дітьми, у яких багато девайсів, які мають доступ до Інтернету. За допомогою такої функції батьки можуть обмежувати час перебування в мережі дитини, доступні сайти і т.д.

А керувати системою можна за допомогою мобільного додатку. Багатьох з них можна завантажити з інтернет-магазинів найпопулярніших операційних систем, і розібратися з ним зможе навіть новачок.

Набір комплектації

У комплекті модульних систем щонайменше два пристрої. Їх цілком вистачає поліпшити покриття більшості будинків. Пізніше можна придбати додаткові модулі для розширення мережі, по черзі прибираючи мертві зони. Почніть з базового набору та розширюйте його до повного зникнення місць зі слабким сигналом.

Більшість систем працюють у стандарті 802.11ac. Вони використовують технологію band steering для об'єднання під одним ім'ям мереж діапазонів 2,4 та 5 ГГц. При підключенні пристрій підключається до каналу з найкращою силою та пропускною здатністю сигналу, полегшуючи керування.

Пропускна спроможність визначає максимальну швидкість. Системи на базі чіпсету AC2533 здатні видавати максимум 800 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц та 1733 Мбіт/с на 5 гігагерцях. У дводіапазонних модулях канал 5 ГГц також використовується для взаємодії сателітів між собою.

Тридіапазонні системи на базі AC3000 мають мережу діапазону 2,4 ГГц зі швидкістю 400 Мбіт/с та клієнтську мережу 5 ГГц із каналом 866 Мбіт/с. Мережа 5 ГГц пропускною здатністю 1733 Мбіт/с зарезервована під підтримку необхідної смуги та обмін даними між модулями.

Але ці цифри умовні. Реальні ж відрізняються, тому варто покладатися на індивідуальні характеристики провайдера.

Робота над сигналом

Сучасні комірчасті системи підтримують все більше технологій. Формування спрямованого потоку допомагає покращити продуктивність кожного пристрою, спрямувавши потужний сигнал прямо на нього. Також варто придивитися до опцій розрахованого на багато користувачів або багатовхідного режимів. Сумісні клієнти отримають виділену лінію, що дуже важливо за великої кількості бездротових підключень.

Не всі опції налаштовані за замовчуванням. Детальна інструкція щодо їх налаштування розміщена на сайтах виробників.

Для замовлення налаштування бездротової мережі в офісі рекомендуємо нашу послугу монтажу та налаштування СКС.

Поділіться
Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2024 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка зв’язку