Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Переваги використання IP-телефонії фото

У порівнянні з аналоговою телефонією, використання сервісів для організації віртуальної IP-АТС, таких як asterisk, 3CX та інших платних та безкоштовних рішень має величезний ряд переваг, які описані нижче.

 1. Безкоштовність багатьох IP-АТС (наприклад, asterisk) як домашнього, так комерційного використання.
 2. Цінова доступність. Вартість міжміських та міжнародних дзвінків у порівнянні з аналоговою, IP-телефонія коштує набагато дешевше. А за наявності прямого Інтернет-з'єднання двох абонентів, взагалі безкоштовною.
 3. Гнучкість та універсальність. Технологія IP-телефонії дає можливість зв'язати між собою абонентів, які користуються різними сервісами, наприклад, Skype та IP-телефон. Використовуючи необхідне апаратне забезпечення, можна зв'язати між собою абонентів на різних технологіях: аналогової, GSM та IP-телефонії.
 • Можливість постійної доступності абонента за його номером телефону, прописаним в АТС, незалежно від перебування на робочому місці або на виїзді – налаштування переадресації за різними правилами: час доби, відсутність відповіді на дзвінок, номер абонента
 • Надання коротких номерів абонентам в межах однієї мережі.
 • Повна інтеграція із будь-яким пристроєм: смартфон, звичайний телефон, комп'ютер або планшет.
 • Можливість запису розмов, прослуховування дзвінка в режимі онлайн, фіксація статистики дзвінків.
 • Підключення будь-яких операторів аналогової та цифрової телефонії у будь-якій кількості, можливість автоматичного вибору дешевшого чи якіснішого каналу зв'язку з урахуванням напряму дзвінка, номера абонента, часу доби тощо.
 • Об'єднання всіх офісів, філій та кінцевих точок по всьому світу в єдину телефонну віртуальну мережу через інтернет.
 • Використовуючи інтернет, надає доступ до внутрішньої АТС офісу, що дозволяє відповідати та здійснювати дзвінки безкоштовно за межами офісу, міста та навіть країни, створюючи ілюзію перебування на своєму робочому місці в офісі.
 1. Мобільність. Враховуючи нинішні реалії, викликані всесвітньою пандемією, використання IP-телефонії з легкістю дозволяє дистанційним працівникам використовувати телефонні лінії віддалено з дому без зміни номерів, ніби перебуваючи в офісі.
  Це також дозволяє міняти офісні приміщення у разі переїзду із збереженням телефонних номерів.
 2. Зручність використання. У найпростішому варіанті, співробітнику достатньо мати комп'ютер з доступом до мережі Інтернет та гарнітуру (навушники з мікрофоном). Багато клієнтських програм для VoIP-телефонії є безкоштовними.
 3. Створення «чорного списку» абонентів із включенням для них повідомлень.
 4. Відсутність обмежень щодо додавання номерів до АТС. Кількість одночасних телефонних розмов залежить тільки від потужності обладнання, на якому встановлена IP-АТС або сервера, що обслуговується.
  Наприклад, той самий аsterisk підтримує роботу до 1000 одночасних дзвінків.
 5. Обмеження та правила дзвінків. Наприклад, заборона вихідних дзвінків на певні напрямки, вибір оператора зв'язку під час вихідного дзвінка для певних груп абонентів.
 6. Переведення/перехоплення, паркування вхідних дзвінків.
 7. За допомогою IP-телефонії можна не лише здійснювати голосові дзвінки. Вона здатна передавати повідомлення у вигляді тексту, сповіщати про статус абонента (зайнятий, немає на місці, говорить іншим телефоном тощо), забезпечувати відеодзвінок.
 8. Здійснення автоматичних дзвінків системою абонентам за списком з видачею ним голосового повідомлення та отриманням зворотного зв'язку для аналізу, наприклад, при оцінці якості обслуговування.
 9. Інші можливості, які аналогова телефонія не надає або коштують дорого:
 • Будь-яка кількість учасників у конференц-зв'язку.
 • Дзвінок з веб-сайту.
 • Віртуальний секретар: привітання, меню голосових підказок з можливістю вибору потрібного відділу компанії або введення короткого номера абонента.
 • Вибудовування черги дзвінка (при організації кол-центру) з оповіщенням абонента про час очікування, діючі акції та іншу важливу інформацію.

Інші корисності: будильник, калькулятор, інфо нагадування про майбутні справи або події, телефонний довідник та багато іншого.

Допомога в налаштуванні IP-телефонії

Якщо Вам потрібна допомога або налаштування IP-телефонії, дзвоніть нам, у нас працюють тільки досвідчені фахівці:

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2022 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи