Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Як виправити помилку 651 в Windows 10 - варіанти рішень фото

Помилка 651 є однією з найпідступніших помилок підключення до мережі Інтернет в Windows, з якою інколи стикаються користувачі. Коли вона виникає вкрай важко зорієнтуватися та зрозуміти в якому напрямку слід рухатися для її вирішення. Адже, вона охоплює широкий спектр проблем й може свідчити як про проблеми з обладнанням користувача чи обладнання провайдера, так і про збій роботи протоколу PPPoE на комп'ютері. Однак і це ще не повний перелік.

Зіштовхнутися з цією помилкою можна під час спроби підключитися через високошвидкісне підключення (WAN Miniport PPPoE). Варто зазначити, що тут не має значення підключений інтернет до комп'ютера безпосередньо, через роутер чи модем.

Як виправити помилку 651 в Windows 10 фото 1

Як розв'язати проблему помилки 651 в Windows 10

Перш ніж приступати до активних дій та намагатися зробити самостійне налаштування на комп'ютері, варто:

  • зателефонувати в технічну підтримку інтернет-провайдера та повідомити про наявність помилки при спробі підключення до мережі - якщо проблема знаходиться на їх боці, то доведеться просто дочекатися її вирішення. Якщо провайдер запевняє, що в них все працює коректно, необхідно перейти до наступного пункту;
  • вимкнути мережевий кабель з обох сторін та ввімкнути назад - часто такий запуск допомагає у раз помилки 651;
  • перезавантажити комп'ютер, роутер та модем (у разі його наявності);
  • проаналізувати чи ви змінювали щось на комп'ютері незадовго до виникнення помилки. Вплинути на швидкість та взагалі підключення до мережі можуть: новий антивірус (блокування підключення), зміна налаштувань тощо.

Якщо помилка 651 виникає при першому підключенні, то скоріш за все просто варто перевірити введені параметри та змінити налаштування. Якщо на цьому етапі виникають труднощі, то варто звернутися до технічної підтримки провайдера.

Якщо це не принесло бажаного результату й підключитися все одно не вдається, тоді слід скористатися однією з наступних порад:

1. Якщо ви підключені по ADSL через модем

DSL або Line індикатор має або часто блимати, або просто постійно горіти - якщо це не так, то варто перевірити справність модему, спліттеру та кімнатної проводки (від цього залежить якість зв'язку з провайдером). Якщо вимкнення - ввімкнення не допомогли та лінк не з'явився, варто викликати фахівця від провайдера. Якщо ж індикатор DSL горить коректно, то необхідно відкрити налаштування модему та перевірити правильність параметрів VPI і VCI в розділі WAN або Internet (правильні параметри можна уточнити в провайдера). Також варто звернути увагу на те, чи правильно обраний тип підключення. Він має бути Bridge.

2. Якщо ви підключені за технологією FTTB (оптика до будинку) і у вас стоїть роутер і видається Помилка 651

Кабель провайдера має бути приєднаним до WAN-порту, а на роутері має бути налаштоване підключення PPPoE (з LAN-портів роутера мають бути підключені офісні або домашні пристрої кабелем, якщо такий тип підключення використовується).

3. Помилка 651 виникає через антивірус

Вимкніть антивірус та спробуйте перевірити з'єднання. Якщо все працює, то спробуйте завантажити інше антивірусне програмне забезпечення та перевірити з'єднання знову. Перевірте налаштування програми, чи не блокують вони доступ до мережі Інтернет.

4. Причина невідома і необхідно виповнити перепідключення

Спочатку треба відкрити "Центр управління мережами і загальним доступом". Щоб зробити це необхідно натиснути правою кнопкою миші на іконку підключення до інтернету (вона знаходиться на панелі повідомлень), і обрати потрібний пункт.

Як виправити помилку 651 в Windows 10 фото 2

У вікні, що відкрилося, необхідно натиснути на "Створення та налагодження нового підключення або мережі".

Як виправити помилку 651 в Windows 10 фото 3

Далі слід просто заповнювати інформацію у вікнах, які відкриваються одне за одним.

5. Причина невідома і є підозра, що проблема криється в адаптері мережевої карти

Відкрийте диспетчер пристроїв. Зробити це можна за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Shift+Esc на клавіатурі одночасно.

Як виправити помилку 651 в Windows 10 фото 4

На вкладці "Мережеві адаптери" виконайте перевірку адаптера мережевої карти. Аби точно бути впевненим в тому, що з ним немає проблем, варто оновити її драйвера, скачавши їх з офіційного сайту.

Як виправити помилку 651 в Windows 10 фото 5

Загальні висновки

Це лише деякі з можливих варіантів вирішення помилки 651. Якщо розбиратися з нею самостійно немає часу, або відверто кажучи бажання, варто звернутися до компанії «NIT – services». Ми забезпечуємо високоякісне обслуговування комп'ютерів у Києві та легко впораємось з цією та багатьма іншими задачами, які можуть виникнути в процесі користування офісною комп'ютерною технікою, мережевим обладнанням тощо.

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2023 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи