Телефонуйте нам: 063 886 86 88, 044 225 88 67
Вигоди від системи відеоспостереження на торговому об'єкті фото

Торгова промисловість встигла набрати величезні оберти за останнє століття. Кількість торгових майданчиків, як маленьких магазинів роздрібної торгівлі,  так і гіпермаркетів, зростає зі геометричною прогресією. Але торговельну діяльність неможливо уявити без присутності великої кількості людей, які підвищують ризики збитків та крадіжок. Тому для цілісності фінансових і матеріальних коштів сучасні підприємці оснащують свої точки торгівлі системами безпеки, основну роль якої грає монтаж систем відеоспостереження для магазину.

Для чого потрібне відеоспостереження в магазині?

Монтаж систем відеоспостереження призначений для здійснення зйомки, запису та збереження інформації для контролю та управління над усіма елементами системи. Система спостереження є надзвичайно  багатофункціональною, але її призначення можна роз'єднати на базові і додаткові.

Базові функції:

  • Попередження збитків
  • Гарантія безпеки відвідувачів
  • Забезпечення цілісності товарів та матеріального майна об'єкта

Додаткові цілі системи відеоспостереження на торговому об'єкті спрямовані на підвищення відданості покупця та призначені для маркетологів комерційних об'єктів.

Попередження збитків

монтаж відеоспостереження в магазиніЗовнішні та внутрішні крадіжки, пошкодження товару, помилки відділу логістики – базові причини збитків магазинів. Але від більшості вищезгаданих та інших причин можна позбавитися і передбачити, якщо використовувати монтаж системи відеоспостереження для магазину.

Щоб мінімізувати активність магазинних злодіїв, необхідно грамотно провести установку системи відеоспостереження на торговому об'єкті. Проектувальник даної системи проводить ретельну роботу з підбору та розміщення камер з необхідним кутом огляду, щоб максимально знизити кількість сліпих зон відеоспостереження в магазині. Також індивідуально підбирається роздільна здатність камер, що встановлюються.
Їх вибір залежить від розміру зони спостереження та вимог до подальшого цифрового оброблення запису. Інтелектуальні функції відеоспостереження в магазині дозволяють оператору своєчасно отримувати інформацію про те, що відбувається на території магазину та своєчасно реагувати на неї.

Збитки у вигляді крадіжок можуть завдавати не лише відвідувачі магазину, а й сам персонал. Внутрішні крадіжки пов'язані з махінаціями з контрольно-касовою технікою чи виконанням «тіньових» операцій. Найчастіше співробітники скоюють злочини у службових приміщеннях чи на складі, тому доцільним буде монтаж системи відеоспостереження для магазину саме там. Для упередження хитрощів з касовим апаратом потрібно зробити монтаж систем відеоспостереження таким чином, щоб записувалася передача коштів між покупцем і касиром.

Гарантія безпеки відвідувачів

Чим вища щільність відвідувачів вашого об'єкта, тим вища ймовірність терористичних актів або надзвичайних ситуацій. Запобігти катастрофі допоможе використання системи відеоспостереження на торговому об'єкті та його інтелектуальна функція відстеження звукових змін та інших речей. Оператор, який здійснює нагляд за камерами, інформується системою про зниження чи надлишок звукової межі для швидкого реагування на ситуацію. А функція виявлення залишених речей дозволяє швидко помітити залишений без нагляду предмет у торговому залі.

Ефективний менеджмент

Системи відеоспостереження на торговому об'єкті мають спеціальні інтелектуальні функції, які допоможуть менеджеру магазину продуктивніше управляти магазином. Наприклад, відеоспостереження в магазині дозволить підрахувати  кількість відвідувачів та виявити конверсію точки продажу та визначити результативний графік роботи співробітників. Функції розпізнавання осіб складе приблизний портрет покупця, аналізує його поведінка. А функція розробки теплової карти надасть можливість менеджеру виявити теплі та холодні точки магазину.

Підвищення відданості покупця

Монтаж систем відеоспостереження для магазину уможливив підвищення лояльності клієнтів магазину. Наприклад, коли перевищується максимально допустимий поріг людей у черзі, оператор дає сигнал для відкриття нових кас. Таким чином, можна було коригувати графік роботи так, щоб зменшити час перебування в черзі. Такі функції відеоспостереження на торговому об'єкті прихильно впливають на відданість клієнтів.

Відеоспостереження в магазині як запорука швидкої, ефективної та прибуткової роботи!

Фірми та світові компанії, що виробляють системи відеоспостереження, довели, що відеоспостереження в магазині не тільки забезпечує стабільну та безпечну ситуацію на об'єкті, а й є знаряддям менеджменту, що діє. Злагоджена робота бізнес-аналітики та відеоспостереження дозволить примножити прибуток і уникнути збитків!

Дякую,
Ми зв'яжемося з Вами протягом п'яти хвилин
Подайте заявку на обслуговування
Заповнити
Чи готові поспілкуватися?

Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів

Зв'яжіться з нами
Copyrights. © 2022 nit-services.com. Всі права захищені! Забороняється копіювання матеріалів даного сайту без згоди адміністрації, а також без активного та відкритого для індексації посилання на сайт Nit-services.com.
Кнопка связи